Napište nám:
capek@capek.us

3TO


Rosťa Čapek uvádí…

Russell Moore & IIIrd Tyme Out (USA)

První a jediné vystoupení v Evropě v historii kapely!


8.února 2020

v sále Dlabačov hotelu Pyramida v Praze 6
(Bělohorská 24)


Russell Moore skvělý kytarista a zpěvák, začal svou kariéru v kapele Doyle Lawsona, odkud po pár letech odešel a založil si vlastní kapelu IIIrd Tyme Out. Ta přinesla do bluegrassu novou energii a unikátní zvuk a i dnes po téměř 30 letech existence je jednou z nejžádanějších kapel v oboru a byla již 7x vyhlášena IBMA kapelou roku. Russell získal 6 ocenění jako zpěvák roku, což je nejvíc v historii.
Současná sestava je kombinací bluegrassových veteránů a skvělých mladých hráčů. Wayne Benson je v kapele už mnoho let a více než 20 let je jedním z nejlepších mandolinistů na světě. Na banjo hraje Keith McKinnon a na housle Nathan Aldridge’s. Dustin Pyrtle je nejnovějším členem kapely, hraje na basu a zpívá. Je to zřejmě nejlepší složení v celé 28 leté historii kapely.
Koncert - fotogalerie (foto Martin Juha)

Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert Koncert
TOPlist